Разлика помеѓу преработките на „Пер Мертезакер“

нема опис на уредувањето
[[Категорија:Родени во 1984 година]]
[[Категорија:Луѓе во Хановер]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Хановер 96]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Вердер Бремен]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Арсенал]]