Разлика помеѓу преработките на „Пер Мертезакер“

Додадени 167 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Додава: uk:Пер Мертезакер)
[[Категорија:Родени во 1984 година]]
[[Категорија:Луѓе во Хановер]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Хановер]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Вердер Бремен]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Арсенал]]
[[Категорија:Фудбалери на Светско првенство 2006]]
[[Категорија:Фудбалери на Светско првенство 2010]]
[[Категорија:Германски фудбалери]]
[[Категорија:Живи луѓе]]