Отвори го главното мени

Промени

Додадени 30 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: kk:Б. з. д. 120 жыл
[[he:120 לפנה"ס]]
[[ka:ძვ. წ. 120]]
[[kk:Б. з. д. 120 жыл]]
[[sw:120 KK]]
[[la:120 a.C.n.]]
39

уредувања