Разлика помеѓу преработките на „1693“

Додадени 58 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: gan:1693年, ne:सन् १६९३, wa:1693
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:1693 жыл)
с (r2.7.2) (Бот Додава: gan:1693年, ne:सन् १६९३, wa:1693)
[[gd:1693]]
[[gl:1693]]
[[gan:1693年]]
[[ko:1693년]]
[[hy:1693]]
[[nah:1693]]
[[nl:1693]]
[[ne:सन् १६९३]]
[[new:सन् १६९३]]
[[ja:1693年]]
[[vi:1693]]
[[vo:1693]]
[[wa:1693]]
[[war:1693]]
[[yi:1693]]
43.100

уредувања