Отвори го главното мени

Промени

Додадени 30 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: kk:Б. з. д. 107 жыл
[[it:107 a.C.]]
[[ka:ძვ. წ. 107]]
[[kk:Б. з. д. 107 жыл]]
[[sw:107 KK]]
[[la:107 a.C.n.]]
39

уредувања