Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Министри за социјален развој“

с
r2.7.1) (Бот Додава: da:Kategori:Socialministre
 
с (r2.7.1) (Бот Додава: da:Kategori:Socialministre)
 
[[ar:تصنيف:وزراء شئون اجتماعية حسب البلد]]
[[da:Kategori:Socialministre]]
[[de:Kategorie:Sozialminister]]
[[en:Category:Social affairs ministers]]
[[eo:Kategorio:Ministroj pri sociaj aferoj]]
[[es:Categoría:Ministros de Asuntos Sociales]]
[[eo:Kategorio:Ministroj pri sociaj aferoj]]
[[lt:Kategorija:Socialinės apsaugos ministrai]]
[[ru:Категория:Министры социальных дел по странам]]
86.434

уредувања