Разлика помеѓу преработките на „1685“

Додадени 42 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ne:सन् १६८५, sh:1685
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:1685 жыл)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ne:सन् १६८५, sh:1685)
[[nah:1685]]
[[nl:1685]]
[[ne:सन् १६८५]]
[[new:सन् १६८५]]
[[ja:1685年]]
[[ckb:١٦٨٥]]
[[sr:1685]]
[[sh:1685]]
[[su:1685]]
[[fi:1685]]
43.100

уредувања