Категорија:Починати во 360 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Бот Додава: la:Categoria:Mortui 360
с (r2.7.2) (Бот Додава: az, be-x-old, bn, bpy, br, bs, de, en, es, eu, fa, fr, gan, hi, it, ja, ko, new, no, ro, ru, sk, sl, sr, sv, tr, tt, war, zh)
с (r2.7.2) (Бот Додава: la:Categoria:Mortui 360)
[[bpy:থাক:মারি ৩৬০-এ মরিসিতা (দৌ ইসিতা)]]
[[it:Categoria:Morti nel 360]]
[[la:Categoria:Mortui 360]]
[[new:पुचः:३६०य् मदुगु]]
[[ja:Category:360年没]]
109.264

уредувања