Оникс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: an:Óniz
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Оникс)
с (r2.7.1) (Бот Додава: an:Óniz)
 
[[ar:جزع]]
[[an:Óniz]]
[[be:Онікс]]
[[be-x-old:Онікс]]
86.434

уредувања