Разлика помеѓу преработките на „Атомска маса“

Додадени 33 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: kk:Атомдық масса
с (r2.6.4) (Бот Додава: an, ht, pnb, ta, yo Менува: da)
с (r2.7.2) (Бот Додава: kk:Атомдық масса)
[[he:מסה אטומית]]
[[jv:Massa atom]]
[[kk:Атомдық масса]]
[[sw:Uzani atomia]]
[[ht:Mas atomik mwayèn]]
4.138

уредувања