Леска (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sh:Lješki distrikt
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: gl:Distrito de Lezhë)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:Lješki distrikt)
[[sk:Lezhë (okres)]]
[[sr:Област Леш]]
[[sh:Lješki distrikt]]
[[fi:Lezhë (alue)]]
[[sv:Lezhë distrikt]]
86.434

уредувања