Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Барања за одобрување на бот“

(→‎HiW-Bot: ново заглавие)
(→‎HiW-Bot: Done)
 
Thank you for consideration! --[[User:Hedwig in Washington|Hedwig in Washington]] <small>([[User talk:Hedwig in Washington|разговор]])</small> 00:55, 4 септември 2011 (CEST)
: Done from Meta. [[User:Wikitanvir|Wikitanvir]] 14:03, 15 октомври 2011 (CEST)
42

уредувања