Разлика помеѓу преработките на „1495“

Додадени 32 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: kk:1495 жыл, lmo:1495
с (Бот Менува: tt:1495 ел)
с (r2.7.2) (Бот Додава: kk:1495 жыл, lmo:1495)
[[jv:1495]]
[[ka:1495]]
[[kk:1495 жыл]]
[[sw:1495]]
[[ht:1495 (almanak jilyen)]]
[[lb:1495]]
[[lt:1495 m.]]
[[lmo:1495]]
[[hu:1495]]
[[mi:1495]]
43.100

уредувања