830-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: kk:Б. з. д. 832 жыл
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:830 nga dekada UC)
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Б. з. д. 832 жыл)
[[fr:Années -830]]
[[it:Anni 830 a.C.]]
[[kk:Б. з. д. 832 жыл]]
[[la:Decennium 84 a.C.n.]]
[[ms:830-an SM]]
127.180

уредувања