Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Алое вера“

Откажано уредување 2119753 од (77.28.131.40 | Разговор)
(→‎Maria Gabriela De Faria Chacon: ново заглавие)
(Откажано уредување 2119753 од (77.28.131.40 | Разговор))
*'''Наводи''' наместо '''Референци''', англизам.
<small>''Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--[[User:Brest-bot|Brest-bot]] <small>([[User talk:Brest-bot|разговор]])</small> 16:48, 1 јуни 2010 (CEST), управуван од [[Корисник:Brest|Brest]].''</small>
 
== Maria Gabriela De Faria Chacon ==
 
Maria Gabiela De Faria Chacon
60

уредувања