Албум во живо: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: su:Album live
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:آلبوم زنده)
с (r2.7.1) (Бот Додава: su:Album live)
[[simple:Live album]]
[[sk:Koncertný album]]
[[su:Album live]]
[[fi:Livealbumi]]
[[sv:Livealbum]]
86.434

уредувања