Разлика помеѓу преработките на „2023“

Додаден 51 бајт ,  пред 8 години
с
r2.5.5) (Бот Додава: ar:ملحق:2023, ne:सन् २०२३
с (r2.6.2) (Бот Менува: tt:2023 ел)
с (r2.5.5) (Бот Додава: ar:ملحق:2023, ne:सन् २०२३)
 
[[af:2023]]
[[ar:ملحق:2023]]
[[bh:२०२३]]
[[bs:2023]]
[[nah:2023]]
[[nl:2023]]
[[ne:सन् २०२३]]
[[new:सन् २०२३]]
[[ja:2023年]]
43.100

уредувања