Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1106 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1106
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1106)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1106)
[[ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1106]]
[[la:Categoria:Mortui 1106]]
[[ms:Kategori:Kematian 1106]]
[[new:पुचः:११०६य् मदुगु]]
[[ja:Category:1106年没]]
126.849

уредувања