Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1543 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1543
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1543)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1543)
[[mr:वर्ग:इ.स. १५४३ मधील मृत्यू]]
[[arz:تصنيف:وفيات 1543]]
[[ms:Kategori:Kematian 1543]]
[[new:पुचः:१५४३य् मदुगु]]
[[ja:Category:1543年没]]
[[war:Category:Mga namatay han 1543]]
[[yo:Ẹ̀ka:Àwọn ọjọ́aláìsí ní 1543]]
[[zh-yue:Category分類:1543年死]]
[[zh:Category:1543年逝世]]
126.793

уредувања