Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1603 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1603
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh-yue:分類:1603年死)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1603)
[[lb:Kategorie:Gestuerwen 1603]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १६०३ मधील मृत्यू]]
[[ms:Kategori:Kematian 1603]]
[[new:पुचः:१६०३य् मदुगु]]
[[ja:Category:1603年没]]
126.849

уредувања