Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1623 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1623
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1623)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1623)
[[lb:Kategorie:Gestuerwen 1623]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १६२३ मधील मृत्यू]]
[[ms:Kategori:Kematian 1623]]
[[new:पुचः:१६२३य् मदुगु]]
[[ja:Category:1623年没]]
126.849

уредувања