Разлика помеѓу преработките на „Фудбалска Асоцијација на Норвешка“

нема опис на уредувањето
{{fb end}}
 
[[Категорија:УЕФАЕвропски фудбалски федерации|Норвешка]]
[[Категорија:Фудбал во Норвешка|Норвешка]]
[[Категорија:ФудбалскиСпортски организации во федерации|Норвешка]]
 
[[ar:اتحاد النرويج لكرة القدم]]