Разлика помеѓу преработките на „Фудбалски сојуз на Германија“

нема опис на уредувањето
с
{{fb end}}
 
[[Категорија:УЕФАЕвропски фудбалски федерации|ГерманијаАвстрија]]
[[Категорија:Германски фудбал|Германија]]
[[Категорија:ФудбалскиСпортски федерации|Германијаорганизации во Австрија]]
 
[[af:Duitse sokkerbond]]