Разлика помеѓу преработките на „Фудбалска асоцијација на Англија“

нема опис на уредувањето
{{fb end}}
 
[[Категорија:УЕФАЕвропски фудбалски федерации|Англија]]
[[Категорија:Англиски фудбал|Англија]]
[[Категорија:ФудбалскиСпортски организации во федерации|Англија]]
 
[[ar:الاتحاد الإنجليزي لكرة القدم]]