Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1589 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1589
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1589)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1589)
[[lb:Kategorie:Gestuerwen 1589]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १५८९ मधील मृत्यू]]
[[ms:Kategori:Kematian 1589]]
[[new:पुचः:१५८९य् मदुगु]]
[[ja:Category:1589年没]]
126.126

уредувања