Разлика помеѓу преработките на „Фудбалска Федерација на Австрија“

нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: sr:Фудбалски савез Аустрије)
{{fb end}}
 
[[Категорија:УЕФАЕвропски фѕдбалски федерации|Австрија]]
[[Категорија:Фудбал во Австрија|Австрија]]
[[Категорија:ФудбалскиСпортски организации во федерации|Австрија]]
 
[[ar:اتحاد النمسا لكرة القدم]]