Категорија:Починати во 1792 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1792
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1792)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1792)
[[mt:Kategorija:Mietu fl-1792]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १७९२ मधील मृत्यू]]
[[ms:Kategori:Kematian 1792]]
[[new:पुचः:१७९२य् मदुगु]]
[[ja:Category:1792年没]]
127.228

уредувања