Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1790 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1790
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1790)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1790)
[[lb:Kategorie:Gestuerwen 1790]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १७९० मधील मृत्यू]]
[[ms:Kategori:Kematian 1790]]
[[new:पुचः:१७९०य् मदुगु]]
[[ja:Category:1790年没]]
126.849

уредувања