Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1882 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1882
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1882)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1882)
[[mr:वर्ग:इ.स. १८८२ मधील मृत्यू]]
[[arz:تصنيف:وفيات 1882]]
[[ms:Kategori:Kematian 1882]]
[[new:पुचः:१८८२य् मदुगु]]
[[ja:Category:1882年没]]
[[war:Category:Mga namatay han 1882]]
[[yo:Ẹ̀ka:Àwọn ọjọ́aláìsí ní 1882]]
[[zh-yue:Category分類:1882年死]]
[[zh:Category:1882年逝世]]
126.465

уредувања