Разлика помеѓу преработките на „А. ден Долард“

поквалитетна фотографија
с (r2.7.1) (Бот Додава: bg:А. ден Долард)
(поквалитетна фотографија)
{{Инфокутија за писател
| name = А. ден Долард
| image = A_Den_DoolaardA.jpg den Doolaard.png
| caption = А. ден Долард
| birth_date = {{роден на|7|февруари|1901}}
Анонимен корисник