Краслава (општина): Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: be:Краслаўскі край
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Менува: nl:Krāslavas novads)
с (r2.6.4) (Бот Додава: be:Краслаўскі край)
{{Летонија}}
 
[[be:Краслаўскі край]]
[[et:Krāslava piirkond]]
[[en:Krāslava municipality]]
127.228

уредувања