Разлика помеѓу преработките на „Балтичко Море“

Додадени 26 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: mg:Ranomasina Baltika
с (r2.5.2) (Бот Додава: kw:Mor Baltek)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mg:Ranomasina Baltika)
[[jbo:baltik. xamsi]]
[[hu:Balti-tenger]]
[[mg:Ranomasina Baltika]]
[[ml:ബാൾട്ടിക് കടൽ]]
[[mr:बाल्टिक समुद्र]]
34.422

уредувања