Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1884 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: ms:Kategori:Kelahiran 1884
с (r2.6.4) (Бот Менува: zh-yue:Category:1884年出世)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ms:Kategori:Kelahiran 1884)
[[mr:वर्ग:इ.स. १८८४ मधील जन्म]]
[[arz:تصنيف:مواليد 1884]]
[[ms:Kategori:Kelahiran 1884]]
[[new:पुचः:१८८४य् बुगु]]
[[ja:Category:1884年生]]
[[war:Category:Mga natawo han 1884]]
[[yo:Ẹ̀ka:Àwọn ọjọ́ìbí ní 1884]]
[[zh-yue:Category分類:1884年出世]]
[[zh:Category:1884年出生]]
86.434

уредувања