Категорија:Покраини во Белгија: Разлика помеѓу преработките

с
с (r2.7.1) (Бот Додава: sco:Category:Provinces o Belgium)
[[an:Categoría:Provincias de Belchica]]
[[be:Катэгорыя:Правінцыі Бельгіі]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Правінцыі Бэльгіі]]
[[br:Rummad:Proviñsoù Belgia]]
[[bg:Категория:Провинции на Белгия]]
11.372

уредувања