Разлика помеѓу преработките на „Луј XVI“

Одземен 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Менува: jv:Louis XVI saking Prancis
с (r2.6.5) (Бот Додава: jv:Louis XVI saking Perancis)
с (r2.7.2) (Бот Менува: jv:Louis XVI saking Prancis)
[[it:Luigi XVI di Francia]]
[[he:לואי השישה עשר, מלך צרפת]]
[[jv:Louis XVI saking PerancisPrancis]]
[[ka:ლუი XVI (საფრანგეთი)]]
[[la:Ludovicus XVI]]
4.138

уредувања