Пегаз (митологија): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: kw:Marghkell
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: nn:Pegasus)
с (r2.7.1) (Бот Додава: kw:Marghkell)
[[it:Pegaso (mitologia)]]
[[he:פגסוס]]
[[kw:Marghkell]]
[[la:Pegasus (mythologia)]]
[[lv:Pegazs]]
34.422

уредувања