Џоди Фостер: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: az:Codi Foster
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Cudi Foster)
с (r2.7.1) (Бот Менува: az:Codi Foster)
[[af:Jodie Foster]]
[[ar:جودي فوستر]]
[[az:CudiCodi Foster]]
[[bs:Jodie Foster]]
[[br:Jodie Foster]]
6.131

уредување