Разлика помеѓу преработките на „Александар Прокопиев“

с
Брзо додавање категорија Македонски поети (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Македонски есеисти (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Македонски поети (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Македонски есеисти]]
 
[[Категорија:Македонски поети]]