Разлика помеѓу преработките на „Александар Прокопиев“

с
Брзо додавање категорија Македонски есеисти (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Македонски есеисти (со користење на HotCat))
[[Категорија:Скопјани]]
[[Категорија:Македонски писатели|Прокопиев Александар]]
 
[[Категорија:Македонски есеисти]]