Разлика помеѓу преработките на „Голем Корален Гребен“

с
r2.6.4) (Бот Менува: ko:그레이트 배리어 리프
с (r2.6.5) (Бот Менува: az:Böyük Sədd rifi)
с (r2.6.4) (Бот Менува: ko:그레이트 배리어 리프)
[[gl:Gran Barreira de Coral]]
[[gan:大堡礁]]
[[ko:그레이트 배리어 리프]]
[[ko:그레이트배리어리프]]
[[hi:ग्रेट बैरियर रीफ]]
[[hr:Veliki koraljni greben]]
125.824

уредувања