Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник uk“

с
r2.7.1) (Бот Брише: la:Categoria:Usor uk
с (r2.6.5) (Бот Менува: ie:Category:User uk)
с (r2.7.1) (Бот Брише: la:Categoria:Usor uk)
[[id:Kategori:User uk]]
[[ia:Categoria:Usator uk]]
[[ie:CategoryCategorie:User uk]]
[[ik:Category:User uk]]
[[os:Категори:User uk]]
[[lbe:Категория:User uk]]
[[ltg:Kategoreja:User uk]]
[[la:Categoria:Usor uk]]
[[lv:Kategorija:User uk]]
[[lb:Kategorie:Benotzer uk]]
11.372

уредувања