Разлика помеѓу преработките на „Карипско Море“

Додадени 54 бајти ,  пред 9 години
с
с (Отстрането уредувањето на 62.162.216.189 (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot)
с (r2.7.1) (Бот Додава: my:ကာရစ်ဘီယံ ပင်လယ်)
[[ms:Laut Caribbean]]
[[mn:Карибын тэнгис]]
[[my:ကာရစ်ဘီယံ ပင်လယ်]]
[[nah:Caribe Huēyātl]]
[[nl:Caraïbische Zee]]
34.422

уредувања