Дискус: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ar:ديسكس
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: uk:Дискус)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar:ديسكس)
{{Link FA|fi}}
 
[[ar:ديسكس]]
[[az:Discus]]
[[cs:Terčovec]]
4.062

уредувања