Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Википедија:Алатки“

с
r2.7.1) (Бот Менува: fr:Catégorie:Outil de Wikipédia
с (r2.7.1) (Бот Менува: no:Kategori:Wikipedia-verktøy)
с (r2.7.1) (Бот Менува: fr:Catégorie:Outil de Wikipédia)
[[eu:Kategoria:Wikipediako tresnak]]
[[fa:رده:ابزارهای ویکی‌پدیا]]
[[fr:Catégorie:OutilsOutil de Wikipédia]]
[[gl:Categoría:Wikipedia:Ferramentas]]
[[ko:분류:위키백과 도구]]
34.422

уредувања