Разлика помеѓу преработките на „Јустинијан II“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: id:Yustinianus II
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Юстиниан ІІ)
с (r2.6.4) (Бот Менува: id:Yustinianus II)
[[gl:Xustiniano II]]
[[ko:유스티니아누스 2세]]
[[id:JustinianusYustinianus II]]
[[it:Giustiniano II di Bisanzio]]
[[he:יוסטיניאנוס השני, קיסר האימפריה הביזנטית]]
126.432

уредувања