Категорија:Корисник sh-4: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: la:Categoria:Usores sh-4
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:رده:User sh-4)
с (r2.6.4) (Бот Додава: la:Categoria:Usores sh-4)
[[eu:Kategoria:Serbokroaziera aditu maila]]
[[fa:رده:User sh-4]]
[[rola:CategorieCategoria:UtilizatorUsores sh-4]]
[[nl:Categorie:Wikipedia:Gebruiker sh-4]]
[[ro:Categorie:Utilizator sh-4]]
[[sq:Kategoria:User sh-4]]
[[sr:Категорија:Корисник sh-4]]
127.116

уредувања