Разлика помеѓу преработките на „Пер Мертезакер“

нема опис на уредувањето
[[Категорија:Фудбалери во Бундеслига]]
[[Категорија:Фудбалери на Европско првенство 2008]]
[[Категорија:Фудбалери од Премиер Лига]]
 
[[ar:بير ميرتساكر]]