Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Пет столба“

с
Бот Додава: ms:Wikipedia:Lima tonggak
с (Бот Додава: ms:Wikipedia:Lima tonggak)
[[mr:विकिपीडिया:पाच आधारस्तंभ]]
[[arz:ويكيبيديا:الخمس قواعد]]
[[ms:Wikipedia:Lima tonggak]]
[[mwl:Biquipédia:Cinco pedamiegos]]
[[mn:Wikipedia:Тулгын таван чулуу]]
85.496

уредувања