Отвори го главното мени

Промени

с
r2.6.4) (Бот Менува: sh:10. 12.
[[ckb:١٠ی کانوونی یەکەم]]
[[sr:10. децембар]]
[[sh:10. 12.]]
[[su:10 Désémber]]
[[fi:10. joulukuuta]]
125.572

уредувања