Разлика помеѓу преработките на „445“

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: zh-yue:445年 Менува: tt:445 ел
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:445)
с (r2.6.4) (Бот Додава: zh-yue:445年 Менува: tt:445 ел)
[[sv:445]]
[[tl:445]]
[[tt:445 ел]]
[[th:พ.ศ. 988]]
[[tr:445]]
[[war:445]]
[[yo:445]]
[[zh-yue:445年]]
[[zh:445年]]
126.582

уредувања